maintop11
Welkom

Op de website van onze petanqueclub!

Home

balls-game-petanque-sand

Welkom op de website van petanqueclub Petanque Gouden Bank.

Het bestuur en leden van petanqueclub Petanque Gouden Bank heten u hartelijk welkom op hun website.

Wij organiseren jaarlijks verschillende petanquetornooien. We starten het seizoen 2021 op 8 mei. Onze 70 ploegen staan te trappelen om te strijden voor de titel van Kampioen.

Opkomende wedstrijden

    • Ploeg 4

      • Gezelle Gino
      • &
      • Hanssens Diederik
    • tegen
    • Ploeg 5

      • Hellebuck Nico
      • &
      • Vergote Cindy

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 15:00

    Veld: 1

    • Ploeg 10

      • Tanghe Sylvie
      • &
      • Vandermeersch Dieter
    • tegen
    • Ploeg 11

      • Bultynck Philip
      • &
      • Demuynck Jean Marie

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 1

    • Ploeg 6

      • Dupont Suzy
      • &
      • Dupont Sophie
    • tegen
    • Ploeg 8

      • Ackou Severine
      • &
      • Viaene Catherine

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 2

    • Ploeg 1

      • De Roo Wendy
      • &
      • Wylin Saskia
    • tegen
    • Ploeg 4

      • Vergote Cindy
      • &
      • Derijcke Lucie

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 3

    • Ploeg 19

      • Huysentruyt Kurt
      • &
      • Huysentruyt Marc
    • tegen
    • Ploeg 23

      • Vandenheede Steven
      • &
      • Verbrugghe Alexander

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 21:00

    Veld: 1

    • Ploeg 7

      • Hellebuck Nico
      • &
      • Vlieghe Glenn
    • tegen
    • Ploeg 8

      • Scheldeman Jan
      • &
      • Moentack Geoffrey

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 21:00

    Veld: 2

    • Ploeg 1

      • Verfaillie Mathieu
      • &
      • Adams Bryan
    • tegen
    • Ploeg 2

      • Moenens Glenn
      • &
      • Wydaeghe Gille

    Datum: 17/08/2022

    Tijd: 21:00

    Veld: 3

    • Ploeg 7

      • Debuysere An
      • &
      • Deprez Lieselot
    • tegen
    • Ploeg 8

      • Ackou Severine
      • &
      • Viaene Catherine

    Datum: 18/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 1

    • Ploeg 1

      • De Roo Wendy
      • &
      • Wylin Saskia
    • tegen
    • Ploeg 2

      • Debrabandere Cintha
      • &
      • Wydaeghe Jemme

    Datum: 18/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 3

    • Ploeg 5

      • Coghe Stijn
      • &
      • Parmentier Timoty
    • tegen
    • Ploeg 6

      • Nijs Jo
      • &
      • Vandecappelle Geert

    Datum: 18/08/2022

    Tijd: 19:00

    Veld: 2

    • Ploeg 8

      • Staelens Sam
      • &
      • Staelens Wannes
    • tegen
    • Ploeg 10

      • Coucke Mario
      • &
      • Descheemaeker Nic

    Datum: 18/08/2022

    Tijd: 21:00

    Veld: 2

    • Ploeg 13

      • Dedeurwaerder Christophe
      • &
      • Vanpoucke Philip
    • tegen
    • Ploeg 14

      • Hellebuck Christ
      • &
      • Vanmarcke Wim

    Datum: 18/08/2022

    Tijd: 21:00

    Veld: 1

Laatste nieuws

Belangrijke data: 24/05/2022 14:18

De voorrondes worden gespeeld tegen 16 juni.

De tweede ronde wordt gespeeld tegen 2 september.

Daarna volgen de finales op za 8 oktober en hopelijk een denderend feest!

Meer lezen

Onze Kampioenen Winter 2022! 02/04/2022 08:35

Kampioen van de A-finale: Jo NIjs en Geert Vandecappelle

Kampioen van de B-finale: Inge Vermote en Lindsy Gheysen

Meer lezen